Znížená cena! uvex hlmt 5 race 52-55 cm green Zväčšiť

uvex hlmt 5 race 52-55 cm green

5661497603

Nové

Ľahká lyžiarska pretekárska prilba uvex hlmt 5 race má štýlový dizajn. Hlmt 5 race poskytuje absolútnu ochranu v oblasti hlavy, a to aj pri vysokej...

Viac detailov

1 ks na sklade

52,48 €

-65%

149,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Ľahká lyžiarska pretekárska prilba uvex hlmt 5 race má štýlový dizajn. Hlmt 5 race poskytuje absolútnu ochranu v oblasti hlavy, a to aj pri vysokej rýchlosti. Dizajn prilby je prevzatý z radu core range, nového uvex freeski sortimentu. K prilbe je možné dokúpiť chránič brady (nie je v balení).?

Hard shell technology:
Prednosťou tejto technológie je udržiavanie správnej klímy vo vnútri prilby, ktorá je porovnateľná s reguláciou telesnej teploty v tele. Vďaka prísunu čerstvého vzduchu v rámci prilby je zabezpečené dokonalé vetranie. Vnútorná výstelka je z antialergických materiálov a poskytuje potrebný komfort pri nosení. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.?

Removable inner liner and earpads:?
V prípade teplejších jarných dní si polstrovanie uší môžete pohodlne odopnúť.?

Removable lining:?
Odnímateľná vnútorná výstelka. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.

Head band holder:?
Držiak pásky okuliarov?. Každá prilba značky uvex je vybavená klipom, ktorý zabezpečuje, aby okuliare z prilby nespadli ani v prípade pádu.?

Natural sound system:?
Špeciálna membrána, vyvinutá vo výskumnom laboratóriu pre akustiku a zvuk. Prilba sa príjemne nosí a zvuk ide priamo do uší bez rušivých šumov.?

Monomatic closure:?
Komfortné zapínanie prilby uvex Monomatic sa dá ľahko uskutočniť jednou rukou. Zapínanie je zabezpečené proti samovoľnému odopnutiu prilby aj v prípade pádu. Polstrovaný remienok zaručuje, aby zapnutá prilba pri pohybe nijakým spôsobom neobmedzovala a netlačila.?

Lockable ventilation system:?
Uzatvárateľný viackanálový vetrací systém?. Ventilačné kanáliky odvádzajú aj privádzajú vzduch do prilby, čím je dosiahnutá optimálna ventilácia v celej prilbe. Vetracie otvory je možné v prípade potreby jednoducho uzavrieť alebo otvoriť.?

IAS 3D sizing system:?
IAS-3D-System zabezpečuje optimálne prispôsobenie sa prilby hlave. Vďaka nej sa dá prilba s milimetrovou presnosťou prispôsobiť do dĺžky, šírky aj výšky, čím je zabezpečený dokonalý ergonomický komfort pri jej nosení.?

Helmet weight:
Váha prilby je 610g:?

3 shell sizes:?
Prilba hlmt 5 pro má 3 veľkosti škrupín.


Veľkostii:
s 52 - 55 cm
m 55 - 59 cm
l 59 - 62 cm

Norma:? EN 1077 B / astm f 2010

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex hlmt 5 race 52-55 cm green

uvex hlmt 5 race 52-55 cm green

Ľahká lyžiarska pretekárska prilba uvex hlmt 5 race má štýlový dizajn. Hlmt 5 race poskytuje absolútnu ochranu v oblasti hlavy, a to aj pri vysokej...

Write a review

30 other products in the same category: