Prodej! uvex junior visor pro titanium-lime 52-54 cm Zobrazit větší

uvex junior visor pro titanium-lime 52-54 cm

5661915603

Nové

Detská lyžiarska prilba uvex junior visor pro je veľmi ľahká a zároveň ponúka vysokú bezpečnosť. Zabudovaný štít lasergold lite/litemirror silver S...

Více informací

1 Položka

103,96 €

-20%

129,95 €

Více informací

Detská lyžiarska prilba uvex junior visor pro je veľmi ľahká a zároveň ponúka vysokú bezpečnosť. Zabudovaný štít lasergold lite/litemirror silver S2 umožňuje komfortné a široké videnie bez obmedzenia. Vďaka IAS nastaviteľnému systému ju možno individuálne prispôsobiť každému tvaru a veľkosti hlavy. Prilba je k dispozícii v dvoch veľkostiach škrupiny. Má antialergickú podšívku, ktorú je možné vybrať a oprať. Vyberateľné ušnice umožňujú komfortné lyžovanie aj v teplejšom počasí.


OCHRANA:

[inmould technológia]
Ľahká a stabilná.
Do vonkajšieho polykarbonátového plášťa je vstrekovaná EPS pena čím je vytvorený jednoliaty pevný celok. Lyžiarska prilba s inmould technológiu je veľmi ľahká a záreveň veľmi pevná a stabilná.

 


 FIT:
[2 shell sizes]
2 veľkosti prilby.

[IAS]
Pre optimálne nastavenie veľkosti prilby.
Systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska.

 


 

[FAS strap]
Jednoduché a praktické nastavenie popruhov prilby.
Popruhy prilby je možné rýchlo a ľahko nastaviť na presný tvar hlavy. Prilba tak zostáva vo všetkých situáciách pevne na hlave a popruhy vždy v optimálnej polohe, čím je dosiahnutá maximálna bezpečnosť prilby.

 
[monomatic]
Monomatic systém umožňuje uzavretie alebo otvorenie popruhu brady stlačením tlačidla jednou rukou.

 


 


KOMFORT:

[vent system]
Odvetranie prilby
Perfektné, bez prievanu a s ideálnou klímou hlavy. Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

 
[headband holder]
Držiak pásky okuliarov. Okuliare pevne držia na prilbe.
Lyžiarske prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých nejmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

 


 

[removable lining/anti-allergenic helmet liner]
Odnímateľná antialergická vložka.

 
[removable ear pads]
Odnímateľné ušnice.

VISOR:
lasergold lite/litemirror silver S2


[weight from 410 g]
Váha prilby je od 410 g.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

uvex junior visor pro titanium-lime 52-54 cm

uvex junior visor pro titanium-lime 52-54 cm

Detská lyžiarska prilba uvex junior visor pro je veľmi ľahká a zároveň ponúka vysokú bezpečnosť. Zabudovaný štít lasergold lite/litemirror silver S...

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: