uvex p1us 2.0 55-59 cm deep violet met mat Zväčšiť

uvex p1us 2.0 55-59 cm deep violet met mat

5662113105

Nové

uvex p1us 2.0 je najľahšia hardshell lyžiarska prilba na trhu. Špeciálne vyvinutý termoplast a uvex +technológia umožnili vytvoriť prilbu, ktorá j...

Viac detailov

1 ks na sklade

99,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

uvex p1us 2.0 je najľahšia hardshell lyžiarska prilba na trhu. Špeciálne vyvinutý termoplast a uvex +technológia umožnili vytvoriť prilbu, ktorá je o 20% ľahšia a dokonca o 16% robustnejšia, než si vyžadujú bezpečnostné normy pre lyžiarov.

uvex +technológia spája ľahkú a zároveň extrémne odolnú vonkajšiu škrupinu vyrobenú zo špeciálneho termoplastického materiálu; a vnútornú škrupinu tlmiacu nárazy. Nosenie ľahšej prilby výrazne znižuje sily pôsobiace na svaly na krku. Zaručuje viac voľnosti a nižšie riziko zranenia krku v prípade pádu.

Aktívny systém vetrania zabezpečuje ochladzovanie vzduchu vnútri prilby bez prievanu. Prilba má odnímateľnú umývateľnú vložku z anti-alergického materiálu. uvex p1us 2.0 je nastaviteľná na veľkosť hlavy prostredníctvom systému uvex IAS fit. Ušnice majú zabudovaný zvukový systém, ktorý umožňuje počuť prirodzene bez tlmenia okolitých zvukov.OCHRANA+TECHNOLOGY

Inovatívny, mimoriadne ľahký a bezpečný polymér pre Hardshell technológiu. Poskytuje o 16% vyššiu odolnosť voči nárazu ako vyžaduje norma, je o 15% ľahšia ako štandardné ABS prilby. Špeciálny termoplastický polymér charakterizuje nižšia váha, lepší komfort a navyše je 100% recyklovateľná.

HARDSHELL TECHNOLOGY

Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnú voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Pre maximálnu bezpečnosť a najvyšší komfort.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEIAS

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTCLOSABLE VENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.


VÁHA PRILBY od 410 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex p1us 2.0 55-59 cm deep violet met mat

uvex p1us 2.0 55-59 cm deep violet met mat

uvex p1us 2.0 je najľahšia hardshell lyžiarska prilba na trhu. Špeciálne vyvinutý termoplast a uvex +technológia umožnili vytvoriť prilbu, ktorá j...

Write a review

30 other products in the same category: