uvex JAKK+ 55-59 cm strato met mat Zväčšiť

uvex JAKK+ 55-59 cm strato met mat

5662095005

Nové

JAKK+ rieši problém s hmotnosťou s mimoriadne tvrdým, ale obzvlášť ľahkým materiálom s +technológiou. Špeciálne vyvinutý termoplastický materiál je...

Viac detailov

1 ks na sklade

159,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

JAKK+ rieši problém s hmotnosťou s mimoriadne tvrdým, ale obzvlášť ľahkým materiálom s +technológiou. Špeciálne vyvinutý termoplastický materiál je použitý na vonkajší plášť. Interiér prilby pozostáva z plastu EPS, ktorý rovnomerne rozkladá tlak a tlmí náraz. Vďaka tomu je ľahká JAKK+ odolná proti nárazom, dokonca prekračuje bezpečnostné požiadavky normy EN-standard 1077 B. Dodatočné vlastnosti JAKK+ zahŕňajú anti-alergickú umývateľnú vložku prilby, držiak na okuliare, ušnice a mäkká podšívka na krk. Vytvarovaná konštrukcia odnímateľných učníc umožňuje prenikať prirodzenému zvuku a rozhovorom. Zvuky nie sú filtrované ani tlmené.OCHRANA+TECHNOLOGY

Inovatívny, mimoriadne ľahký a bezpečný polymér pre Hardshell technológiu. Poskytuje o 16% vyššiu odolnosť voči nárazu ako vyžaduje norma, je o 15% ľahšia ako štandardné ABS prilby. Špeciálny termoplastický polymér charakterizuje nižšia váha, lepší komfort a navyše je 100% recyklovateľná.

HARDSHELL TECHNOLOGY

Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnú voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Pre maximálnu bezpečnosť a najvyšší komfort.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEIAS 3D

Sofistikovaný systém IAS anatomic poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTVENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.

CHIN GUARD INCLUDED

Možnosť upevnenia chrániča brady, ktorý je súčasťou balenia.


VÁHA PRILBY od 510 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex JAKK+ 55-59 cm strato met mat

uvex JAKK+ 55-59 cm strato met mat

JAKK+ rieši problém s hmotnosťou s mimoriadne tvrdým, ale obzvlášť ľahkým materiálom s +technológiou. Špeciálne vyvinutý termoplastický materiál je...

Write a review

30 other products in the same category: