uvex primo strato met mat 55-59 cm Zväčšiť

uvex primo strato met mat 55-59 cm

5662275005

Nové

Uvex primo bol vyvinutý s cieľom vyrobiť lyžiarsku prilbu, ktorá dokáže zvládnuť nové požiadavky a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť. Štruktúra ...

Viac detailov

2 ks na sklade

129,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uvex primo bol vyvinutý s cieľom vyrobiť lyžiarsku prilbu, ktorá dokáže zvládnuť nové požiadavky a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť. Štruktúra prilby helmy s vonkajším plášťom ABS a vnútorným plášťom EPS je vysoko efektívna bezpečnostná kombinácia: zvonka odolná proti nárazu, zvnútra tlmiaca náraz. Teplota vnútri prilby je automaticky regulovaná. Aktívne otvory vstavaného vetracieho systému zabezpečujú kontinuálne prúdenie čerstvého vzduchu po celý čas.

Keďže bezpečie je veľmi dôležité, uvex vyvinul novú podšívku: anti-alergénna vložka je tvarovaná ako kapucňa, aby vytvorila dokonalé spojenie medzi hlavou a vonkajším plášťom. Prispôsobenie každej veľkosti hlavy je dosiahnuté pomocou systému IAS 3D. Ušnice uvex primo chránia uši pred chladom.OCHRANAHARDSHELL TECHNOLOGY

Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnú voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Pre maximálnu bezpečnosť a najvyšší komfort.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEIAS 3D

Sofistikovaný systém IAS 3D poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTVENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex primo strato met mat 55-59 cm

uvex primo strato met mat 55-59 cm

Uvex primo bol vyvinutý s cieľom vyrobiť lyžiarsku prilbu, ktorá dokáže zvládnuť nové požiadavky a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť. Štruktúra ...

Write a review

29 other products in the same category: