uvex JAKK+ octo+ white mat-shiny 55-59 cm Zväčšiť

uvex JAKK+ octo+ white mat-shiny 55-59 cm

5661821105

Nové

Uvex JAKK+ octo+ je ľahká freeridová prilba poskytujúca ochranu a komfort. Prilba zapôsobí extrémne tvrdým a obzvlášť ľahkým materiálom: počas výro...

Viac detailov

1 ks na sklade

199,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uvex JAKK+ octo+ je ľahká freeridová prilba poskytujúca ochranu a komfort. Prilba zapôsobí extrémne tvrdým a obzvlášť ľahkým materiálom: počas výroby je termoplastický plášť vyrobený špeciálnou technikou tenkovrstvového vstrekovania. To šetrí materiál a hmotnosť. Vnútorná vrstva EPS sa používa ako tlmiaci materiál, ktorý optimálne tlmí a rozptyľuje bodový tlak v prípade pádu. Prilba je odolná voči nárazom a spĺňa potrebné bezpečnostné normy. V kombinácii s okuliarmi JAKK zaručuje dômyselný vetrací systém. Vzduch prúdiaci cez prilbu sa zrýchľuje tak, aby generoval dodatočné sanie zospodu. Špeciálne otvory na spodnej strane priezoru prilby nasávajú vzduch priamo z okuliarov do lyžiarskej prilby. Výsledkom je dobre vetraný a úplne uzavretý systém lyžiarskej prilby a lyžiarskych okuliarov – zahmlené sklá sú minulosťou.

Medzi ďalšie funkcie lyžiarskej prilby uvex JAKK+ patrí držiak popruhu okuliarov, ušnice a mäkké podšívky na krk, konštrukcia ušných chráničov odráža prirodzený zvuk - rozhovory a okolité zvuky nie sú filtrované ani stlmené. Konštrukcia kompatibilná so zvukom umožňuje inštaláciu reproduktorového systému.OCHRANA+TECHNOLOGY

Inovatívny, mimoriadne ľahký a bezpečný polymér pre Hardshell technológiu. Poskytuje o 16% vyššiu odolnosť voči nárazu ako vyžaduje norma, je o 15% ľahšia ako štandardné ABS prilby. Špeciálny termoplastický polymér charakterizuje nižšia váha, lepší komfort a navyše je 100% recyklovateľná.

HARDSHELL TECHNOLOGY

Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnú voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Pre maximálnu bezpečnosť a najvyšší komfort.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEOCTO+

Prvý plne automatický nastavovací systém - pre lepší komfort. Flexibilné lamely pokrývajú hlavu a dokonale sa prispôsobia jej tvaru, bez ohľadu na veľkosť prilby.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTVENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Anti-alergická vložka.

AUDIO COMPATIBLE

Konštrukcia kompatibilná so zvukom umožňuje inštaláciu reproduktorového systému.


VÁHA PRILBY od 510 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex JAKK+ octo+ white mat-shiny 55-59 cm

uvex JAKK+ octo+ white mat-shiny 55-59 cm

Uvex JAKK+ octo+ je ľahká freeridová prilba poskytujúca ochranu a komfort. Prilba zapôsobí extrémne tvrdým a obzvlášť ľahkým materiálom: počas výro...

Write a review

30 other products in the same category: