uvex jimm octo+ black-red mat 55-59 cm Zväčšiť

uvex jimm octo+ black-red mat 55-59 cm

5662052305

Nové

Uvex jimm octo+ umožňuje zjazdovým lyžiarom plne sa sústrediť na svoj talent a dôverovať prilbe, s ktorou sa cítia pohodlne a bezpečne. S patentova...

Viac detailov

1 ks na sklade

169,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uvex jimm octo+ umožňuje zjazdovým lyžiarom plne sa sústrediť na svoj talent a dôverovať prilbe, s ktorou sa cítia pohodlne a bezpečne. S patentovaným adaptačným systémom octo+ sa prilba individuálne prispôsobí tvaru hlavy a zostáva na mieste za každých podmienok. Jeho zvláštne tajomstvo: interiér prilby funguje ako chápadlá chobotnice. Tvarované ramená obklopujú hlavu zo všetkých strán a automaticky sa uzavrú po nasadení prilby. Prilba zostane na mieste bez skĺznutia aj počas najťažších manévrov.

Systém ventilácie uvex sa postará o príjemnú klímu vnútri prilby: čerstvý vzduch prúdi do EPS škrupiny z predných štrbín cez kanály rozvetvené v každom smere, cirkuluje bez problémov vďaka vzdušným kanálom medzi systémom octo+ a vnútorným plášťom, čo znemožňuje akumuláciu tepla. Ďalšími doplnkami uvex jimm octo+ sú antialergénna umývateľná vložka a ušnice, ktoré umožňujú počuť prirodzene bez filtrovania alebo tlmenia konverzácií a zvukov prostredia.OCHRANADOUBLE INMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEOCTO+

Prvý plne automatický nastavovací systém - pre lepší komfort. Flexibilné lamely pokrývajú hlavu a dokonale sa prispôsobia jej tvaru, bez ohľadu na veľkosť prilby.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTVENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.

AUDIO COMPATIBLE

Konštrukcia kompatibilná so zvukom umožňuje inštaláciu reproduktorového systému.


VÁHA PRILBY od 500 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex jimm octo+ black-red mat 55-59 cm

uvex jimm octo+ black-red mat 55-59 cm

Uvex jimm octo+ umožňuje zjazdovým lyžiarom plne sa sústrediť na svoj talent a dôverovať prilbe, s ktorou sa cítia pohodlne a bezpečne. S patentova...

Write a review

30 other products in the same category: