uvex p2us WL white-prosecco mat 55-59 cm Zväčšiť

uvex p2us WL white-prosecco mat 55-59 cm

5661781105

Nové

Lyžiarská prilba uvex p2us WL je dámska verzia p2us. Kombinuje hardshellovú technológiu vo vonkajšej časti prilby a inmould technológiu vo vnútorne...

Viac detailov

1 ks na sklade

159,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Lyžiarská prilba uvex p2us WL je dámska verzia p2us. Kombinuje hardshellovú technológiu vo vonkajšej časti prilby a inmould technológiu vo vnútornej časti prilby. Výhodou tejto kombinácie je dostatok miesta pre vetracie otvory a kanály pozdĺž celej prilby. Prilba uvex p2us WL je extrémne ľahká a spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Systém Boa zaručuje jeden z najsofistikovanejších spôsobov upevnenia prilby.OCHRANA+TECHNOLOGY

Inovatívny, mimoriadne ľahký a bezpečný polymér pre Hardshell technológiu. Poskytuje o 16% vyššiu odolnosť voči nárazu ako vyžaduje norma, je o 15% ľahšia ako štandardné ABS prilby. Špeciálny termoplastický polymér charakterizuje nižšia váha, lepší komfort a navyše je 100% recyklovateľná.

HYBRID TECHNOLOGY

Hybridná technológia kombinuje inmould a hardshell technológie. Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnú voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Vonkajšiu spodnú hranu chráni polykarbonátová vrstva.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEBOA® FIT SYSTEM
Unikátny Boa systém je optimalizovaný pre lyžiarske prilby. Kombinácia geniálne jednoduchého systému nastavenia veľkosti prilby z vysoko odolného materiálu z leteckého priemyslu zvyšuje komfort, výkon a odolnosť. Flexibilné polyamidové (PA) pásy na troch stranách prilby zaisťujú optimálne držanie prilby na hlave. Boa systém je nastaviteľný jednou rukou. Nastavenie s jemným doladením perfektne sedí na hlave, 1 klik = 1 mm. Zvolené nastavenie pevne drží.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTCLOSABLE VENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.

AUDIO COMPATIBLE

Konštrukcia kompatibilná so zvukom umožňuje inštaláciu reproduktorového systému.


VÁHA PRILBY od 530 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex p2us WL white-prosecco mat 55-59 cm

uvex p2us WL white-prosecco mat 55-59 cm

Lyžiarská prilba uvex p2us WL je dámska verzia p2us. Kombinuje hardshellovú technológiu vo vonkajšej časti prilby a inmould technológiu vo vnútorne...

Write a review

30 other products in the same category: