Výpredaj! uvex hlmt 5 pro 55-59 cyan/pi Zväčšiť

uvex hlmt 5 pro 55-59 cyan/pi

5661464905

Nové

Miluješ lyžovanie v prašane? Žiadny problém s Uvex HLMT 5 pro. Tento nový model so šikovnými funkciami prichádza vykúzliť úsmev na tvárach free rid...

Viac detailov

1 ks na sklade

64,98 €

-50%

129,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Miluješ lyžovanie v prašane? Žiadny problém s Uvex HLMT 5 pro. Tento nový model so šikovnými funkciami prichádza vykúzliť úsmev na tvárach free riderov. Vďaka samostatne nastaviteľnému IAS-systému je možné Uvex HLMT 5 pro prispôsobiť každému tvaru hlavy. Vylepšisvoj ??štýl, bez ohľadu na to, čo to je.? Hard shell technology:
Prednosťou tejto technológie je udržiavanie správnej klímy vo vnútri prilby, ktorá je porovnateľná s reguláciou telesnej teploty v tele. Vďaka prísunu čerstvého vzduchu v rámci prilby je zabezpečené dokonalé vetranie. Vnútorná výstelka je z antialergických materiálov a poskytuje potrebný komfort pri nosení. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.?

Removable inner liner and earpads:?
V prípade teplejších jarných dní si polstrovanie uší môžete pohodlne odopnúť.?

Removable lining:?
Odnímateľná vnútorná výstelka. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.

Head band holder:?
Držiak pásky okuliarov?. Každá prilba značky uvex je vybavená klipom, ktorý zabezpečuje, aby okuliare z prilby nespadli ani v prípade pádu.?

Natural sound system:?
Špeciálna membrána, vyvinutá vo výskumnom laboratóriu pre akustiku a zvuk. Prilba sa príjemne nosí a zvuk ide priamo do uší bez rušivých šumov.?

Monomatic closure:?
Komfortné zapínanie prilby uvex Monomatic sa dá ľahko uskutočniť jednou rukou. Zapínanie je zabezpečené proti samovoľnému odopnutiu prilby aj v prípade pádu. Polstrovaný remienok zaručuje, aby zapnutá prilba pri pohybe nijakým spôsobom neobmedzovala a netlačila.?

Lockable ventilation system:?
Uzatvárateľný viackanálový vetrací systém?. Ventilačné kanáliky odvádzajú aj privádzajú vzduch do prilby, čím je dosiahnutá optimálna ventilácia v celej prilbe. Vetracie otvory je možné v prípade potreby jednoducho uzavrieť alebo otvoriť.?

IAS 3D sizing system:?
IAS-3D-System zabezpečuje optimálne prispôsobenie sa prilby hlave. Vďaka nej sa dá prilba s milimetrovou presnosťou prispôsobiť do dĺžky, šírky aj výšky, čím je zabezpečený dokonalý ergonomický komfort pri jej nosení.?

Helmet weight:
Váha prilby je 610g:?

3 shell sizes:?
Prilba hlmt 5 pro má 3 veľkosti škrupín.

Cross shield:
Slnečný štít.

Veľkostii:
xxs - s 51 - 55 cm
s - m 55 - 59 cm
l - xl 59 - 62 cm

Norma:? EN 1077 B / astm f 2010

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex hlmt 5 pro 55-59 cyan/pi

uvex hlmt 5 pro 55-59 cyan/pi

Miluješ lyžovanie v prašane? Žiadny problém s Uvex HLMT 5 pro. Tento nový model so šikovnými funkciami prichádza vykúzliť úsmev na tvárach free rid...

Write a review

6 other products in the same category: