uvex sportstyle 803 race vm black red mat S1-S3 Zväčšiť

uvex sportstyle 803 race vm black red mat S1-S3

5309712303

Nové

Ultraľahké športové okuliare špeciálne vyvinuté pre súťaže: uvex sportstyle 803 race vm. Obrys šošoviek je navýšený, spoľahlivo tak chráni pred UVA...

Viac detailov

4 ks na sklade

139,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Ultraľahké športové okuliare špeciálne vyvinuté pre súťaže: uvex sportstyle 803 race vm. Obrys šošoviek je navýšený, spoľahlivo tak chráni pred UVA, UVB a UVC žiarením aj v nízkej polohe jazdy. Veľké šošovky chránia proti prievanu a bezrámový dizajn neobmedzuje zorné pole na bicykli. V lesoch alebo na priamom slnečnom svetle sa variomatic® šošovky prispôsobia všetkým podmienkam, preto vždy poskytujú dokonalé videnie. Integrovaná ventilácia šošoviek zabraňuje zahmlievaniu na svahoch a v zóne výmeny.OCHRANA100% UVA, UVB, UVC OCHRANA

Filtre absorbujúce UV žiarenie zabudované priamo do materiálu 100% chránia sietnicu oka pred poškodením UV žiarenia až do 400nm.Všetky okuliare značky Uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.SKLÁLITEMIRROR (S1-S3)

Odrazová technológia vyniká dizajnom a funkčnosťou. Zorník upravený 18 vrstvami filmu pôsobí nielen imidžovo, ale poskytuje aj komplexnú ochranu pred infračerveným žiarením.

VARIOMATIC®

Automatické tónovanie skla.
Variomatic® technológia skla umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky.
SUPRAVISION®

protizahmlievacia vrstva

Unikátna uvex supravision® technológia umožňuje extrémnu odolnosť voči poškrabaniu stien zorníka z vonkajšej strany a nepretržitú ochranu voči zaroseniu zvnútra. Takisto garantuje 100% odolnosť voči UV žiareniu.
EASY TO CLEAN

Okuliare uvex sú vďaka použitým materiálom mimoriadne nenáročné na údržbu. Pri údržbe používajte bežné prostriedky. Z dôvodu možného poškodenia sa neodporúča používať agresívne chemické prostriedky.
DIRECT LENS VENTILATION

Zabudované vetranie zorníc pomáha proti ich zahmlievaniu, dokonca aj pri strmých stúpaniach alebo krátkych zastávkach.


KOMFORTNASTAVITEĽNÝ MÄKKÝ NOSNÍK

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlaku odolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.
NASTAVITEĽNÉ STRÁNICE

Individuálne prispôsobiteľné a pružné zakončenie stránic okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.
INTERCHANGEABLE LENS CONSTRUCTION
Tlačidlo na vnútornej strane rámu umožňuje jeho odomknutie, aby sa dali ľahko vybrať zornice z rámu a vymeniť za druhé.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex sportstyle 803 race vm black red mat S1-S3

uvex sportstyle 803 race vm black red mat S1-S3

Ultraľahké športové okuliare špeciálne vyvinuté pre súťaže: uvex sportstyle 803 race vm. Obrys šošoviek je navýšený, spoľahlivo tak chráni pred UVA...

Write a review

30 other products in the same category: