uvex sportstyle 802 v small purple pink mat S1-S3 Zväčšiť

uvex sportstyle 802 v small purple pink mat S1-S3

5308943301

Nové

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliaro...

Viac detailov

1 ks na sklade

99,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďaka technológii variomatic® sa okuliare plynule prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam. Ak svieti slnko, Vaše oči sú chránené stmavenými šošovkami. Keď Vás cesta zavedie do lesa, šošovky sa vyčistia a zaručia viditeľnosť kontúr prekážok: výčnelkov, koreňov a kameňov. Vďaka supravision® technológii proti zahmlievaniu a vetracím otvorom na okraji šošoviek ostávajú uvex sportstyle 810 v nezahmlené. Uvexové fotochromatické variomatic® sklá sú dostupné v troch úrovniach ochrany (S1 – S3).
Doplnkové funkcie: technológia supravision® proti zahmlievaniu, ľahko-čistiteľný povrch (jednoduché čistenie špiny, blata a potu)
Ochrana100% UVA, UVB, UVC OCHRANA


UV-filtre vstavané priamo do skla okuliarov, poskytujú 100% ochranu očí pred škodlivým UV žiarením až do vlnovej dĺžky 400 nm.

Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.


SKLÁ


EASY TO CLEAN

Ľahko umývateľné sklá.
Vďaka povrchovej úprave skiel okuliarov je možné fľaky, vlhkosť, alebo odtlačky prstov veľmi ľahko očistiť z povrchu skiel. Táto povrchová úprava má tiež antistatický efekt, ktorý odpudzuje prach a nečistoty. Výsledkom je čistejší pohľad cez okuliare.

VARIOMATIC®

Automatická zmena tmavosti skiel okuliarov.
Variomatic® technológia skla umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky.

SUPRAVISION®

Anti-fog coating: fog-free vision at all times

A special surface treatment ensures fog-free vision, without altering the optical quality of the lens.KOMFORTNASTAVITEĽNÝ MÄKKÝ NOSNÍK

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlaku odolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.

NASTAVITEĽNÉ STRÁNICE

Individuálne prispôsobiteľné a pružné zakončenie stránic okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.

ŠNÚRKA NA OKULIARE

Súčasťou balenia je praktická šnúrka na okuliare.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex sportstyle 802 v small purple pink mat S1-S3

uvex sportstyle 802 v small purple pink mat S1-S3

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliaro...

Write a review

30 other products in the same category: