uvex manic 51-55 cm blue snow dog Zväčšiť

uvex manic 51-55 cm blue snow dog

5662264003

Nové

Lyžiarske prilby pre deti musia byť nielen bezpečné, ale aj veľmi ľahké. Preto sa používa technológia inmould, pri ktorej sa EPS materiál vstrekuje...

Viac detailov

2 ks na sklade

59,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Lyžiarske prilby pre deti musia byť nielen bezpečné, ale aj veľmi ľahké. Preto sa používa technológia inmould, pri ktorej sa EPS materiál vstrekuje priamo do polykarbonátového plášťa. To vytvára veľmi odolnú, ale mimoriadne ľahkú konštrukciu prilby (od 360 gramov), ktorá má vysokú odolnosť proti nárazu. Pre mimoriadnu bezpečnosť je dizajn prilby rozšírený aj na krk a hlavu po stranách. Aby sa prilba prispôsobila a jednoducho používala, má integrovaný systém Fast Adaptation System (FAS), systém IAS a Monomatic zapínanie, ktoré sa dá zapnúť jednou rukou. Pohodlie pri nosení zaručujú odnímateľná anti-alergická vložka a ušnice. Vetrací systém zabezpečuje chladnú a suchú hlavu po celý deň.

Veselý rozprávkový dizajn uvex manic spôsobí, že sa srdce Vášho dieťaťa rozbúši. Táto lesklá prilba je dostupná v šiestich farbách s rôznymi motívmi: modrá - snežný pes, čierna - snežný pes, limetková - snežný zajačik, biela - yeti, mätová – snežný zajačik, ružová - snežný zajačik.OCHRANAINMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená.


Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEIAS

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTVENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.


VÁHA PRILBY od 360 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex manic 51-55 cm blue snow dog

uvex manic 51-55 cm blue snow dog

Lyžiarske prilby pre deti musia byť nielen bezpečné, ale aj veľmi ľahké. Preto sa používa technológia inmould, pri ktorej sa EPS materiál vstrekuje...

Write a review

30 other products in the same category: