uvex active cc white-black mat 56-60 cm Zväčšiť

uvex active cc white-black mat 56-60 cm

4104270417

Nové

Cyklistická prilba uvex cc ponúka najlepšiu ochranu na cyklistických chodníkoch i lesných cestách. Ochladzovanie zabezpečuje 19 vetracích otvorov....

Viac detailov

1 ks na sklade

89,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Cyklistická prilba uvex cc ponúka najlepšiu ochranu na cyklistických chodníkoch i lesných cestách. Ochladzovanie zabezpečuje 19 vetracích otvorov. Dvojitá vstrekovaná konštrukcia prilby je ľahká a stabilná, váži len 280 gramov. Tenká polymérová vonkajšia vrstva chráni vnútornú EPS škrupinu, pohlcuje nárazy a chráni hlavu v prípade pádu. Systém 3D IAS fit sa prispôsobí tak, aby prilba sedela na hlave ako na výšku, tak aj na šírku. Vysoko kvalitné výstelky sú odnímateľné, zlepšujú vetranie a dajú sa ľahko oprať. Každý, kto nie je len na horách, ale aj v meste, má možnosť zakúpenia aj optimáneho plug-in LED svetla na zvýšenie viditeľnosti v cestnej premávke.
OCHRANADOUBLE INMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením.Normy: EN 1078 / TÜV GS / CEUPEVNENIEIAS 3D

Sofistikovaný systém IAS 3D poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.
.
MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex active cc white-black mat 56-60 cm

uvex active cc white-black mat 56-60 cm

Cyklistická prilba uvex cc ponúka najlepšiu ochranu na cyklistických chodníkoch i lesných cestách. Ochladzovanie zabezpečuje 19 vetracích otvorov....

Write a review

28 other products in the same category: