uvex sportstyle 812 white mat  S3 Zväčšiť

uvex sportstyle 812 white mat S3

5320248816

Nové

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliaro...

Viac detailov

1 ks na sklade

89,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďaka supravision® technológii proti zahmlievaniu a vetracím otvorom na okraji šošoviek ostávajú uvex sportstyle 810 v nezahmlené. Curve 10 ponúka o 1 cm viac zakrivenia v porovnaní so štandardnými plochými šošovkami. Rozšírením periférneho videnia ponúkajú okuliare väčšie pokrytie zorného poľa a zlepšuje bočnú ochranu pred slnkom, prievanom a nárazmi vetra.
Doplnkové funkcie: technológia supravision® proti zahmlievaniu, ľahko-čistiteľný povrch (jednoduché čistenie špiny, blata, vody a potu)Ochrana100% UVA, UVB, UVC OCHRANA


UV-filtre vstavané priamo do skla okuliarov, poskytujú 100% ochranu očí pred škodlivým UV žiarením až do vlnovej dĺžky 400 nm.

Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.


SKLÁLITEMIRROR

Odrazová technológia vyniká dizajnom a funkčnosťou. Zorník pokrytý 18 vrstvami filmu pôsobí imidžovo a navyše chráni pred infračerveným žiarením s vlnovou dĺžkou 780 nm až 1000 nm. Špeciálne pigmenty v polymérovom zorníku aktivujú filter, ktorý eliminuje a absorbuje toto žiarenie. Tepelné zaťaženie je výrazne znížené, čím sa zníži dehydratácia a únava oka – prevencia proti šedému zákalu oka.

CURVE 10

Okuliare, ktoré sa majú čím pochváliť: CURVE 10 je technológia zakrivenia šošoviek, ktorá poskytuje okuliarom uvex panoramatický a široký uhol pohľadu. CURVE 10 ponúka o 1 cm viac zakrivenia v porovnaní so štandardnými plochými šošovkami. Rozšírením periférneho videnia ponúkajú okuliare väčšie pokrytie zorného poľa a zlepšuje bočnú ochranu pred slnkom, prievanom a nárazmi vetra.

EASY TO CLEAN

Ľahko umývateľné sklá. Vďaka povrchovej úprave skiel okuliarov je možné fľaky, vlhkosť, alebo odtlačky prstov veľmi ľahko očistiť z povrchu skiel. Táto povrchová úprava má tiež antistatický efekt, ktorý odpudzuje prach a nečistoty. Výsledkom je čistejší pohľad cez okuliare.

SUPRAVISION®

Anti-fog coating: fog-free vision at all times. A special surface treatment ensures fog-free vision, without altering the optical quality of the lens.KOMFORTNASTAVITEĽNÝ MÄKKÝ NOSNÍK

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlaku odolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.

NASTAVITEĽNÉ STRÁNICE

Individuálne prispôsobiteľné a pružné zakončenie stránic okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex sportstyle 812 white mat  S3

uvex sportstyle 812 white mat S3

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam vo veľmi krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliaro...

Write a review

30 other products in the same category: