uvex race 1 55-59cm green-white Zväčšiť

uvex race 1 55-59cm green-white

4101701917

Nové

Extrémne ľahký model s vynikajúcou ventiláciou, uvex race 1 je profesionálna cyklistická prilba, pri ktorej nie je prioritou iba dobre vyzerať. Pos...

Viac detailov

1 ks na sklade

149,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Extrémne ľahký model s vynikajúcou ventiláciou, uvex race 1 je profesionálna cyklistická prilba, pri ktorej nie je prioritou iba dobre vyzerať. Poskytuje vynikajúcu ventiláciu a ochranu pre maximálny výkon. Spoľahlivá technológia Roll-over-bar zaisťuje udržanie štrukturálnej integrity a rovnomerné rozloženie tlaku pri náraze. Praktický na výšku aj šírku nastaviteľný upínací systém Uvex IAS-2K sa skladá z 2 rôznych materiálov: mäkký materiál pre maximálne pohodlie a tvrdé časti pre stabilitu a upevnenie. Konštrukcia škrupiny prilby je Double Inmould a je zhotovená podľa normy EN 1078 / TÜV GS / CE. Mriežka roll over bar pre rozloženie tlaku pri náraze. Prilbu si dokážete nastaviť vďaka viacerým technológiám, či už IAS 2K systém pre upnutie helmy na hlave, pracka Monomatic pre zapnutie pod bradou, či systém FAS pre nastavenie remienkov helmy. Vysoký komfort pri nosení zabezpečí zase 20 vetracích otvorov, snímateľné antialergické vycpávky.

Artikel:
S41.0.170.1917

Farba:
green-white

Veľkosť prilby:
55-59 cm

Prilba dostupná aj vo veľkosti:
51-55 cm

OCHRANA:

[double inmould technology]
Vonkajší materiál škrupiny prilby
PC/ polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na jej celý povrch, čím je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením a navyše dobre vyzerá.

[roll over bar]
Je špeciálna termoplastová mriežka, ktorá zaisťuje v prípade nárazu rovnomerné rozloženie vzniknutého tlaku do celej helmy, udržuje helmu v celku, ktorá tak chráni hlavu pri páde

FIT:

[2 shell sizes]
Dve veľkosti škrupiny prilby

[IAS 2K]
Super ľahký na šírku aj na výšku nastaviteľný systém upínania helmy

[monomatic]
Monomatic systém umožňuje uzavretie alebo otvorenie popruhu brady stlačením tlačidla jednou rukou.

[FAS strap]
Popruhy prilby je možné ľahko a plynulo prispôsobiť na každý typ a veľkosť hlavy. Prilba zostane bezpečne na hlave vo všetkých situáciách.

COMFORT:

[20 ventilation channels]
20 vetracích otvorov prilby

[vent pads]
Vysokokvalitný materiál odvádzajúci vlhkosť pomocou štruktúrovaných vetracích otvorov. Komfortný a mäkký na dotyk, rýchloschnúci a antibakteriálny materiál, ktorý je možno vybrať a oprať.

[weight from 205 g]
Váha prilby je 205 g.

Normy:
[standards: EN 1078/TŰV GS/CE]

Made in Germany.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex race 1 55-59cm green-white

uvex race 1 55-59cm green-white

Extrémne ľahký model s vynikajúcou ventiláciou, uvex race 1 je profesionálna cyklistická prilba, pri ktorej nie je prioritou iba dobre vyzerať. Pos...

Write a review

7 other products in the same category: