uvex EDAero 53-58cm black mat-black Zväčšiť

uvex EDAero 53-58cm black mat-black

4109630117

Nové

vex EDAero je najrýchlejšia prilba uvex vo svojej triede s optimálnou ventiláciou. uvex EDAero chytro smeruje vnútorné prúdenie vzduchu do správnyc...

Viac detailov

2 ks na sklade

259,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

vex EDAero je najrýchlejšia prilba uvex vo svojej triede s optimálnou ventiláciou. uvex EDAero chytro smeruje vnútorné prúdenie vzduchu do správnych miest a udržuje tak chladnú hlavu aj v najteplejších podmienkach. Špeciálne vyriešeným prúdením vzduchu sa zamedzuje vzduchové turbulencii a navyšuje sa tak aerodynamická schopnosť prilby. V porovnaní s ostatnými aerodynamickými prilbami, je treba o 16 Watttov menší výkon na dosiahnutie rovnakej rýchlosti. Na vývoji prilby EDAero sa podieľal víťaz niekoľkých etáp Tour de France, Marcel Kittel.

Artikel:
S41.0.963.0117

Farba:
black mat-black

Veľkosti prilby:
53-57 cm
57-59 cm


OCHRANA:

[double inmould technology]
Vonkajší materiál škrupiny prilby
PC/ polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na jej celý povrch, čím je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením a navyše dobre vyzerá.

[aero vent dizajn]

FIT:

[2 shell sizes]
Dve veľkosti škrupiny prilby

[BOA half ring]
Boa systém
Unikátny BOA systém je optimalizovaný pre cyklistické prilby. Kombinácia geniálne jednoduchého systému nastavenia veľkosti prilby z vysoko odolného materiálu z leteckého priemyslu zvyšuje comfort, výkon a odolnosť.

[monomatic]
Monomatic systém umožňuje uzavretie alebo otvorenie popruhu brady stlačením tlačidla jednou rukou.

[FAS strap]
Popruhy prilby je možné ľahko a plynulo prispôsobiť na každý typ a veľkosť hlavy. Prilba zostane bezpečne na hlave vo všetkých situáciách.

COMFORT:

[8 ventilation channels]
8 vetracích otvorov prilby

[vent pads]
Vysokokvalitný materiál odvádzajúci vlhkosť pomocou štruktúrovaných vetracích otvorov. Komfortný a mäkký na dotyk, rýchloschnúci a antibakteriálny materiál, ktorý je možno vybrať a oprať.

[weight from 270 g]
Váha prilby je 270g.

Normy:
[double inmould technology standards: EN 1078/TŰV GS/CE]

Engineered in Germany.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex EDAero 53-58cm black mat-black

uvex EDAero 53-58cm black mat-black

vex EDAero je najrýchlejšia prilba uvex vo svojej triede s optimálnou ventiláciou. uvex EDAero chytro smeruje vnútorné prúdenie vzduchu do správnyc...

Write a review

9 other products in the same category: