uvex race 7 red white 51-55 cm Zväčšiť

uvex race 7 red white 51-55 cm

4109680315

Nové

Aerodynamický, dokonale tvarovaný a vetraný uvex race 7 zaujme ako dynamickým prevedením, tak technickým výkonom. Roll over bar zaručuje rovnomerné...

Viac detailov

1 ks na sklade

129,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Aerodynamický, dokonale tvarovaný a vetraný uvex race 7 zaujme ako dynamickým prevedením, tak technickým výkonom. Roll over bar zaručuje rovnomerné rozloženie tlaku v prípade pádu. Systém úpravy veľkosti IAS-2K half ring kombinuje mäkký materiál pre pohodlie a pevnú konštrukciu pre stabilitu. Popruhy na helme sú individuálne prispôsobiteľné vďaka systému Monomatic.
OCHRANADOUBLE INMOULD TECHNOLOGYTechnológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením. ROLL OVER BARJe špeciálna termoplastová mriežka, ktorá v prípade nárazu zabezpečuje rovnomerné rozloženie vzniknutého tlaku do celej helmy. Udržuje helmu v celku, chráni tak hlavu pri páde.Normy: EN 1078 / TÜV GS / CEUPEVNENIE2k IAS, half ringSofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Dá sa z prilby odstrániť.MONOMATICUpevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.FAS strapFAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.
KOMFORT24 VENTILATION CHANNELSOdvetrávanie v prilbe je zabezpečené 23 aerodynamickými vetracími otvormi.VENT PADSVysokokvalitný materiál odvádzajúci vlhkosť pomocou štruktúrovaných vetracích kanálov. Komfortný a mäkký na dotyk, rýchloschnúci a antibakteriálny materiál, ktorý je možné jednoducho vybrať a oprať.
VÁHA PRILBY od 240 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex race 7 red white 51-55 cm

uvex race 7 red white 51-55 cm

Aerodynamický, dokonale tvarovaný a vetraný uvex race 7 zaujme ako dynamickým prevedením, tak technickým výkonom. Roll over bar zaručuje rovnomerné...

Write a review

2 other products in the same category: