uvex boss race white 52-56 cm Zväčšiť

uvex boss race white 52-56 cm

4102290215

Nové

Pretekárska helma s trendovými prechodovými či karbónovými dizajnmi. Snímateľná antialergická vypchávka pohlcuje pot a tým hlavu udržiava v suchu. ...

Viac detailov

1 ks na sklade

89,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Pretekárska helma s trendovými prechodovými či karbónovými dizajnmi. Snímateľná antialergická vypchávka pohlcuje pot a tým hlavu udržiava v suchu. Zostáva aktívna aj po vypraní. Upínací mechanizmus je umiestnený pod bradou, má niekoľko polôh a je možné ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Plochá konštrukcia zabraňuje pretáčaniu v rukách. IAS 3D zaručuje, že obvodová čelenka ani upínacie pásky nebudú nikdy rušiť.

Artikel:
S41.0.229.0215

Farba:
white

Veľkosti prilby:
52-56 cm
55-60 cm


OCHRANA:

[double inmould technology]
Vonkajší materiál škrupiny prilby
PC/ polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na jej celý povrch, čím je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením a navyše dobre vyzerá.

FIT:

[2 shell sizes]
Dve veľkosti škrupiny prilby

[3D IAS 2.0]
3D IAS 2.0 systém zabezpečuje individuálne nastavenie veľkosti prilby. Optimálne nastavenie veľkosti obvodu prilby do dĺžky, šírky a navyše aj do výšky na rôzne tvary a veľkosti hlavy.

[monomatic]
Monomatic systém umožňuje uzavretie alebo otvorenie popruhu brady stlačením tlačidla jednou rukou.

[FAS strap]
Popruhy prilby je možné ľahko a plynulo prispôsobiť na každý typ a veľkosť hlavy. Prilba zostane bezpečne na hlave vo všetkých situáciách.

COMFORT:

[19 ventilation channels]
19 vetracích otvorov prilby

[X-fit pads]
Vysokokvalitný, štruktúrovaný materiál, ktorý vylepšuje vetranie prilby. Podšívka má špeciálnu antibakteriálnu úpravu, je odnímateľná a možno ju vyprať.

[Bug net]
V predných vetracích otvoroch prilby sa nachádza sieťka, ktorá zabraňuje vniknutiu hmyzu a iných predmetov do prilby.

[weight from 215g]
Váha prilby je 215g

[optional with xb300 visor]
K prilbe je možné dokúpiť si štít xb300.

Normy:
[double inmould technology standards: EN 1078/TŰV GS/CE/CPSC]


Made in Germany.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex boss race white 52-56 cm

uvex boss race white 52-56 cm

Pretekárska helma s trendovými prechodovými či karbónovými dizajnmi. Snímateľná antialergická vypchávka pohlcuje pot a tým hlavu udržiava v suchu. ...

Write a review

20 other products in the same category: