uvex boss race black-neon yellow 52-56 cm Zväčšiť

uvex boss race black-neon yellow 52-56 cm

4102291615

Nové

UVEX BOSS RACE sa radí medzi helmy vyššej kategórie ochrany, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Dvojitá ochranná vrstva sa dokáže vďaka systém...

Viac detailov

1 ks na sklade

89,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

UVEX BOSS RACE sa radí medzi helmy vyššej kategórie ochrany, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Dvojitá ochranná vrstva sa dokáže vďaka systému uvex IAS 3D prispôsobiť v parametroch šírky aj výšky a pevne drží na hlave v každej situácii. Príjemne ochladzovanie zabezpečuje 19 ventilačných kanálov umiestnených po celej ploche prilby. K dispozícii je aj clona xb 300.PROTECTIONDOUBLE INMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo na tvrdú vonkajšiu vrstvu.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením.

Norms: EN 1078 / TÜV GS / CE / CPSC

OPTIONAL: xb300 visor

Možnosť pripevnenia špeciálneho štítu.UPEVNENIEIAS 3D

Sofistikovaný systém IAS 3D poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.


KOMFORT19 VENTILATION CHANNELS

Odvetrávanie v prilbe je zabezpečené 19 vzdušnými kanálmi.

BUG NET

Sieťka proti hmyzu.

X-FIT PADS

Vysokokvalitný štruktúrovaný materiál pre ešte lepšiu ventiláciu. Odnímateľné vložky, ktoré sa dajú vyprať.VÁHA od 215g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex boss race black-neon yellow 52-56 cm

uvex boss race black-neon yellow 52-56 cm

UVEX BOSS RACE sa radí medzi helmy vyššej kategórie ochrany, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Dvojitá ochranná vrstva sa dokáže vďaka systém...

Write a review

20 other products in the same category: