uvex race+ all white 53-54 cm Zväčšiť

uvex race+ all white 53-54 cm

5661721103

Nové

Uvex race+ je ultraľahká pretekárska lyžiarska prilba. Jej ergonomický tvar je optimalizovaný pre vysokorýchlostné zjazdovky. Uvex race+ spĺňa nové...

Viac detailov

1 ks na sklade

199,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uvex race+ je ultraľahká pretekárska lyžiarska prilba. Jej ergonomický tvar je optimalizovaný pre vysokorýchlostné zjazdovky. Uvex race+ spĺňa nové požiadavky FIS od roku 2013/14 a normu EN 1077 A.

Ďalšie funkcie: vetrací systém, držiak na okuliare, systém zabezpečujúci prirodzené počutie, monomatic viazanie na brade – zapnutie/odopnutie jednou rukou, odnímateľná anti-alergická vložka, možnosť upevnenia ochrany brady.OCHRANA+TECHNOLOGY

Inovatívny, mimoriadne ľahký a bezpečný polymér pre Hardshell technológiu. Poskytuje o 16% vyššiu odolnosť voči nárazu ako vyžaduje norma, je o 15% ľahšia ako štandardné ABS prilby. Špeciálny termoplastický polymér charakterizuje nižšia váha, lepší komfort a navyše je 100% recyklovateľná.

HARDSHELL TECHNOLOGY

Prilba pozostáva z tvrdého vonkajšieho plášťa a vnútornej EPS vrstvy. Efektívna bezpečnostná kombinácia robí prilbu odolnou voči vonkajším nárazom a vnútorná vrstva ich tlmí. Pre maximálnu bezpečnosť a najvyšší komfort.

FIS REQUIREMENTS

Spĺňa požiadavky FIS – Medzinárodnej lyžiarskej federácie.


Normy: EN 1077 A / ASTM F 2040 / TÜV GSUPEVNENIEMONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.KOMFORTCLOSABLE VENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

HEADBAND HOLDER

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

CLOSABLE NATURAL SOUND SYSTEM

Ochrana sluchu pre väčšiu bezpečnosť. Lepší sluch výrazne zvyšuje bezpečnosť. Vyvinuli sme špeciálnu membránu pre lepšie počutie bez rušivých elementov. Tvar ušníc je navrhnutý pre maximálne pohodlie.

REMOVABLE LINING/ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná antialergická vložka.

CHIN GUARD READY

Možnosť dokúpenia a upevnenia chrániča brady.


VÁHA PRILBY od 480 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex race+ all white 53-54 cm

uvex race+ all white 53-54 cm

Uvex race+ je ultraľahká pretekárska lyžiarska prilba. Jej ergonomický tvar je optimalizovaný pre vysokorýchlostné zjazdovky. Uvex race+ spĺňa nové...

Write a review

5 other products in the same category: