uvex sportstyle 116 blue mat S0,S1,S3 Zväčšiť

uvex sportstyle 116 blue mat S0,S1,S3

5319774416

Nové

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam v krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďak...

Viac detailov

2 ks na sklade

99,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam v krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďaka technológii vymeniteľných šošoviek sa dokážu okuliare prispôsobiť aktuálnym svetelným podmienkam. Uvex sportstyle 116 presvedčí kontinuálnou zornicou, ktorá sa dá vymeniť podľa potreby z troch kategórii ochrany (cat.0, cat.1, cat. 3), alebo optickou vložkou. Nosné a ušné časti sú individuálne prispôsobiteľné a robustný rám chráni okuliare na všetkých chodníkoch.Ochrana100% UVA, UVB, UVC OCHRANA


UV-filtre vstavané priamo do skla okuliarov, poskytujú 100% ochranu očí pred škodlivým UV žiarením až do vlnovej dĺžky 400 nm.

Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.SKLÁLITEMIRROR

Odrazová technológia vyniká dizajnom a funkčnosťou. Zorník pokrytý 18 vrstvami filmu pôsobí imidžovo a navyše chráni pred infračerveným žiarením s vlnovou dĺžkou 780 nm až 1000 nm. Špeciálne pigmenty v polymérovom zorníku aktivujú filter, ktorý eliminuje a absorbuje toto žiarenie. Tepelné zaťaženie je výrazne znížené, čím sa zníži dehydratácia a únava oka – prevencia proti šedému zákalu oka.
SUPRAVISION®

Anti-fog coating: fog-free vision at all times
A special surface treatment ensures fog-free vision, without altering the optical quality of the lens.KOMFORTNASTAVITEĽNÝ MÄKKÝ NOSNÍK

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlaku odolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.

NASTAVITEĽNÉ STRÁNICE

Individuálne prispôsobiteľné a pružné zakončenie stránic okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.

KONŠTRUKCIA S VYMENITEĽNÝMI SKLÍČKAMI

Tlačidlo na vnútornej strane rámu umožňuje jeho odomknutie, aby sa dali ľahko vybrať zornice z rámu a vymeniť za druhé. Možnosť objednania funkčnej optickej vložky pre zrakovo slabších.
3 DIFFERENT LENSES INCUDED
Balenie obsahuje 3 rôzne zornice na výmenu podľa úrovne ochrany: S3 na silné slnko, S1 (oranžové) na mierne zamračené počasie a S0 (čisté) na tmavšie svetelné podmienky.

VETRANIE PRIAMO CEZ SKLO

Vďaka ventilácii priamo cez otvory v sklách okuliarov je zabezpečené kontinuálne prúdenie vzduchu. Ten správny pôžitok počas vykonávania športových aktivít.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex sportstyle 116 blue mat S0,S1,S3

uvex sportstyle 116 blue mat S0,S1,S3

Cyklista je vystavený najrôznejším podmienkam v krátkom čase. Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďak...

Write a review

22 other products in the same category: