uvex hlmt 400 visor white 58-61 cm Zväčšiť

uvex hlmt 400 visor white 58-61 cm

5662171007

Nové

Jedinečný OTG (over the glasses) dizajn Uvex hlmt 400 umožňuje pod ochranným zorníkom nosiť akýkoľvek druh okuliarov bez zbytočného tlaku. Zorník p...

Viac detailov

1 ks na sklade

159,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Jedinečný OTG (over the glasses) dizajn Uvex hlmt 400 umožňuje pod ochranným zorníkom nosiť akýkoľvek druh okuliarov bez zbytočného tlaku. Zorník poskytuje 100% ochranu pred UVA, UVB a UVC žiarením. Uvex litemirror visor odráža nebezpečné infračervené lúče a chráni pred ostrým zimným slnkom. Systém aktívnej ventilácie vzduchu zaistí chladnú hlavu aj v teplejších dňoch. Nastaviteľné vetracie otvory púšťajú dnu čerstvý vzduch, v prípade potreby sa dajú ľahko zavrieť. Anti-alergická vložka sa dá vybrať a očistiť. Vďaka uvex IAS 3D systému je možné aj helmu s tvrdým plášťom prispôsobiť veľkosti hlavy.

Vyrobené pre: lyžiarov, ktorí nosia okuliare na predpisOCHRANAINMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená.
Normy: EN 1077 B / TÜV GSUPEVNENIEIAS

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORTCLOSABLE VENT SYSTEM

Inovatívny vetrací systém zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a obmedzuje nepríjemné hromadenie tepla v prilbe. Vetracie kanály sú navrhnuté tak, aby bol teplý vzduch rýchlo odvedený von z prilby a čerstvý vtiahnutý dovnútra.

REMOVABLE LINING / ANTI-ALLERGENIC HELMET LINER

Odnímateľná anti-alergická vložka.

ADVANCED NOSE PROTECTOR
Nosná podložka chráni nos, je anatomicky tvarovaná, prispôsobí sa krivkám tváre od nosa až po líca.


LITEMIRROR VISOR, ANTIFOG

Krycí štít na oči s litemirror zornicou, špeciálna povrchová úprava zaisťuje videnie bez hmly, sklo je pevnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.
VÁHA PRILBY od 600 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex hlmt 400 visor white 58-61 cm

uvex hlmt 400 visor white 58-61 cm

Jedinečný OTG (over the glasses) dizajn Uvex hlmt 400 umožňuje pod ochranným zorníkom nosiť akýkoľvek druh okuliarov bez zbytočného tlaku. Zorník p...

Write a review

30 other products in the same category: