Výpredaj! uvex sioux 51-55 cm white shiny flash Zväčšiť

uvex sioux 51-55 cm white shiny flash

5661221403

Nové

Perfektná symbióza hightech a lifestyle. Hybridná prilba uvex sioux spája prednosti osvedčenej In-mould technológie s technológiou Hardshell, čím j...

Viac detailov

1 ks na sklade

159,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Perfektná symbióza hightech a lifestyle. Hybridná prilba uvex sioux spája prednosti osvedčenej In-mould technológie s technológiou Hardshell, čím je zaručená ešte väčšia bezpečnosť pri lyžovaní. Tri rozličné veľkostné prevedenia zaručujú excelentné prispôsobenie sa tvaru hlavy. Antialergické vnútorné polstrovanie je vyberateľné. Hard shell technology:
Prednosťou tejto technológie je udržiavanie správnej klímy vo vnútri prilby, ktorá je porovnateľná s reguláciou telesnej teploty v tele. Vďaka prísunu čerstvého vzduchu v rámci prilby je zabezpečené dokonalé vetranie. Vnútorná výstelka je z antialergických materiálov a poskytuje potrebný komfort pri nosení. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť?

Inmould-technológia?:
Technológia in-mould bola prevzatá z oblasti cyklistiky. Vysoká bezpečnosť prilby, nízka hmotnosť a vetracie otvory zabezpečujú optimálny prísun čerstvého vzduchu do prilby.?

Removable inner liner and earpads:?
V prípade teplejších jarných dní si polstrovanie uší môžete pohodlne odopnúť.?

Removable lining:?
Odnímateľná vnútorná výstelka. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.

?Head band holder:?
Držiak pásky okuliarov?. Každá prilba značky uvex je vybavená klipom, ktorý zabezpečuje, aby okuliare z prilby nespadli ani v prípade pádu.

Monomatic closure:?
Komfortné zapínanie prilby uvex Monomatic sa dá ľahko uskutočniť jednou rukou. Zapínanie je zabezpečené proti samovoľnému odopnutiu prilby aj v prípade pádu. Polstrovaný remienok zaručuje, aby zapnutá prilba pri pohybe nijakým spôsobom neobmedzovala a netlačila.?

Lockable ventilation system:?
Uzatvárateľný viackanálový vetrací systém?. Ventilačné kanáliky odvádzajú aj privádzajú vzduch do prilby, čím je dosiahnutá optimálna ventilácia v celej prilbe. Vetracie otvory je možné v prípade potreby jednoducho uzavrieť alebo otvoriť.?

IAS system:
uvex IAS-System umožňuje prispôsobenie veľkosti prilby ergonomickému tvaru hlavy, čím je zabezpečená pevnosť a priľnavosť prilby v prípade pádu.?

Helmet weight:
Váha prilby je 520g:?

3 shell sizes:?
Prilba má 3 veľkosti škrupín.

Veľkosti:
xxs - m 51 - 55 cm
s - l 55 - 59 cm
l - xl 59 - 62 cm

Norma:? EN 1077 B / astm F 2040

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex sioux 51-55 cm white shiny flash

uvex sioux 51-55 cm white shiny flash

Perfektná symbióza hightech a lifestyle. Hybridná prilba uvex sioux spája prednosti osvedčenej In-mould technológie s technológiou Hardshell, čím j...

Write a review

30 other products in the same category: