Výpredaj! uvex hlmt 300 60-61 red mat Zväčšiť

uvex hlmt 300 60-61 red mat

5661623007

Nové

Uvex predstavuje hlmt 300 visor - novú ideálnu alternatívu lyžiarskej prilby a okuliarov. Hlmt 300 visor má štýlový dizajn a vysoko funkčný štít, k...

Viac detailov

1 ks na sklade

159,96 €

-20%

199,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uvex predstavuje hlmt 300 visor - novú ideálnu alternatívu lyžiarskej prilby a okuliarov. Hlmt 300 visor má štýlový dizajn a vysoko funkčný štít, ktorý zabezpečuje videnie bez zahmlievania, prievanu a tlačenia klasických lyžiarskych okuliarov.

Hard shell technology:
Prednosťou tejto technológie je udržiavanie správnej klímy vo vnútri prilby, ktorá je porovnateľná s reguláciou telesnej teploty v tele. Vďaka prísunu čerstvého vzduchu v rámci prilby je zabezpečené dokonalé vetranie. Vnútorná výstelka je z antialergických materiálov a poskytuje potrebný komfort pri nosení. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.?

Removable inner liner and earpads:?
V prípade teplejších jarných dní si polstrovanie uší môžete pohodlne odopnúť.?

Removable lining:?
Odnímateľná vnútorná výstelka. Výstelku možno v prípade potreby vybrať a umyť.

Head band holder:?
Držiak pásky okuliarov?. Každá prilba značky uvex je vybavená klipom, ktorý zabezpečuje, aby okuliare z prilby nespadli ani v prípade pádu.?

Natural sound system:?
Špeciálna membrána, vyvinutá vo výskumnom laboratóriu pre akustiku a zvuk. Prilba sa príjemne nosí a zvuk ide priamo do uší bez rušivých šumov.?

Monomatic closure:?
Komfortné zapínanie prilby uvex Monomatic sa dá ľahko uskutočniť jednou rukou. Zapínanie je zabezpečené proti samovoľnému odopnutiu prilby aj v prípade pádu. Polstrovaný remienok zaručuje, aby zapnutá prilba pri pohybe nijakým spôsobom neobmedzovala a netlačila.?

Lockable ventilation system:?
Uzatvárateľný viackanálový vetrací systém?. Ventilačné kanáliky odvádzajú aj privádzajú vzduch do prilby, čím je dosiahnutá optimálna ventilácia v celej prilbe. Vetracie otvory je možné v prípade potreby jednoducho uzavrieť alebo otvoriť.?

IAS sizing system:?
IAS-System zabezpečuje optimálne prispôsobenie sa prilby hlave. Vďaka nej sa dá prilba s milimetrovou presnosťou prispôsobiť, čím je zabezpečený dokonalý ergonomický komfort pri jej nosení.?

Helmet weight:
Váha prilby je 560g:?

2 shell sizes:?
Prilba hlmt 300 visor 2 veľkosti škrupín.

Veľkostii:
xs - s 53 - 56 cm
s - m 55 - 58 cm
m - l 58 - 60 cm
l - xl 60 - 62 cm?
??

Norma:? EN 1077 B / astm f 2010

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex hlmt 300 60-61 red mat

uvex hlmt 300 60-61 red mat

Uvex predstavuje hlmt 300 visor - novú ideálnu alternatívu lyžiarskej prilby a okuliarov. Hlmt 300 visor má štýlový dizajn a vysoko funkčný štít, k...

Write a review

30 other products in the same category: