Výpredaj! uvex onyx cc black-teal mat 52-57 Zväčšiť

uvex onyx cc black-teal mat 52-57

4145420515

Nové

Vynikajúca konštrukcia, ideálna pre menšiu hlavu. Skvelá pre ženy a mladistvých. Uvex onyx cc je všestranná prilba, vhodná pre všetky štýly jazdy. ...

Viac detailov

1 ks na sklade

27,98 €

-60%

69,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Vynikajúca konštrukcia, ideálna pre menšiu hlavu. Skvelá pre ženy a mladistvých. Uvex onyx cc je všestranná prilba, vhodná pre všetky štýly jazdy. Kvalitná matná povrchová úprava prináša elegantný vzhľad. Ľahká pre maximálny komfort. Prilba je pripravená aj na montáž LED svetla: uvex trojuholníka (k dispozícii samostatne).OCHRANAINMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená.
Normy: EN 1078 / TÜV GS / CEUPEVNENIE3D IAS 2.0

Sofistikovaný systém 3D IAS 3.0 poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.

MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.


KOMFORT17 VENTILATION CHANNELS

Odvetrávanie v prilbe je zabezpečené 17 aerodynamickými vetracími otvormi.


REMOVABLE VISOR xb320

Odnímateľný štít.

PLUG-IN LED triangle (optional)

VENT LADY PADS

Odnímateľné vložky, ktoré sa dajú vyprať.VÁHA PRILBY od 245g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex onyx cc black-teal mat 52-57

uvex onyx cc black-teal mat 52-57

Vynikajúca konštrukcia, ideálna pre menšiu hlavu. Skvelá pre ženy a mladistvých. Uvex onyx cc je všestranná prilba, vhodná pre všetky štýly jazdy. ...

Write a review