Výpredaj! uvex quatro junior black red 50-55cm Zväčšiť

uvex quatro junior black red 50-55cm

4142572815

Nové

Malá hlava, obrovská ochrana! Systém upevnenia prilby FAS v kombinácii so systémom úpravy veľkosti prilby IAS sa prilba ľahko prispôsobí menšej hla...

Viac detailov

1 ks na sklade

20,23 €

-55%

44,95 €

Pridať k obľúbeným

Detaily

Malá hlava, obrovská ochrana! Systém upevnenia prilby FAS v kombinácii so systémom úpravy veľkosti prilby IAS sa prilba ľahko prispôsobí menšej hlave. Preto uvex quatro junior zaručuje najbezpečnejšie držanie na hlave za každých podmienok. Jeho farebný dizajn si všimne každý! Spolu s pevnou a nárazuvzdornou inmould konštrukciou uvex quatro junior zabezpečuje najvyššie bezpečnostné štandardy v cyklistike.OCHRANAINMOULD TECHNOLOGY

Technológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom.
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená.


Normy: EN 1078 / TÜV GS / CEUPEVNENIEIAS 3.0

Sofistikovaný systém IAS anatomic poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.
.
MONOMATIC

Upevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.

FAS strap

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.


KOMFORT9 VENTILATION CHANNELS

Odvetrávanie v prilbe je zabezpečené 9 aerodynamickými vetracími otvormi.

BASIC PADS

Funkčné polstrovanie so špeciálnou antibakteriálnou úpravou.

BUG NET

Sieťka proti hmyzu.

PLUG-IN LED xb044 included

LED svetlo súčasťou príslušenstva.

REMOVABLE VISOR xb440

Odnímateľný štít.VÁHA PRILBY od 240 g

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

uvex quatro junior black red 50-55cm

uvex quatro junior black red 50-55cm

Malá hlava, obrovská ochrana! Systém upevnenia prilby FAS v kombinácii so systémom úpravy veľkosti prilby IAS sa prilba ľahko prispôsobí menšej hla...

Write a review